14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm