10370. 425. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf