19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül). Olaj, papír, jelezve jobbra lent (halványan), dekoratív plexiüvegezett keretben, 20x29,5 cm.