Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Debreceni Műhely Képző- és Iparművészeti Alkotóközösség 89/1924 szűriszámmal ellátott raglapjával. Fa keretben, 60×80 cm