22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×80 cm