10417. 425. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Hölgy és férfi. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány AP/50 számozással, üvegezett fakeretben, 24,5x34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk