Takács Győző (1938-): Hajnalhasadás Mezőberénynél. Olaj, farost. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Takacs-Gyozo-1938-Hajnalhasadas-Mezoberenynel-Olaj-farost-Jelzett-a-hatoldalan-53x6~II2639016
2639016
10444
425
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Takács Győző (1938-): Hajnalhasadás Mezőberénynél. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. 53x65 cm. Dekoratív fakeretben.
: nagy_andras