Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 347
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636058
10724
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzéssel. : 1956 Kistex híradó c. újság 10 éves jubileuma színpadkép terve. Akvarell, papír, kollázs. 44x32 cm 2702493
10725
425
Ircsik J jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 46x59 cm 2702496
10726
425
Olvashatatlan jelzéssel (P... György): Történelmi anziksz. Fametszet, papír, számozott:25/50. Üvegezett keretben. 13x13 cm 2702977
10727
425
Olvashatatlan jelzéssel: Robbanás. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 21X14,5 cm
2702978
10728
425
Olvashatatlan jelzéssel: Pipagyújtó, 1942. Rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 23,5x18 cm
2703007
10729
425
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt, 1947. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 33x25,5 cm
2703010
10730
425
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Enteriőr festményekkel. Pasztell, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 50x40 cm 2703116
10731
425
Olvashatatlan (Boldizsár István?) jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51X69 cm
2703928
10732
425
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, fa. Dekoratív keretben. 29,5x40 cm 2704322
10733
425
22000
Olvashatatlan (... János) jelzéssel: Rőzseszedő. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 58,5×73 cm
2705266
10734
425
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Olaj, papír. Paszpartuban. 30x40 cm
2705835
10735
425
38000
Olvashatatlan jelzéssel (Dvor...?), 1920-40 körül: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 75x100 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF