Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 347
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2504788
10784
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: 4 db karikatúra. Vegyes technika, 4 db papír 1 db kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x26 cm
2504030
10785
425
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm
2501027
10786
425
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, kartonra kasírozva, 20x26cm.
2500619
10787
425
Jelzés nélkül: Falusi utca. Olaj, farost. 45x60cm
2500535
10788
425
Jelzés nélkül: Aranyhíd. Olaj, vászon. 49x68cm.
2579614
10789
425
Jelzés nélkül kb 1930. Modern városi látványterv. Ceruza, pausz, alul sérült. 28x40 cm
2220240
10790
425
24000
2500743
10791
425
Jelzés nélkül: Hölgyek. Akvarell, papír. 32x24cm
2504992
10792
425
Jelzés nélkül: Herceg az erdőben. Olaj, farost. Kopott. 40x30cm
2498844
10793
425
Jelzés nélkül: Tanya. Olaj, farost. 40x60cm, keret nélkül.
2625903
10794
425
Jelzés nélkül: Csónakázó hölgy. Akvarell, papír, hullámos, üvegezett, sérült fakeretben. 32x42cm
2504782
10795
425
Jelzés nélkül: Gondolkodó. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF