Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 347
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2646262
10796
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Íriszek. Vegyes technika, papír. sérülésekkel. 30x21 cm
2540267
10797
425
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm
2559621
10798
425
14000
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 71x102,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2504713
10799
425
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 63x45cm
2504720
10800
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 54x41cm
2504714
10801
425
Jelzés nélkül: Női portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x45cm
2504724
10802
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x44cm
2504727
10803
425
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 58x41cm
2504737
10804
425
Jelzés nélkül: Bíró. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 80x60 cm
2504778
10805
425
Jelzés nélkül: Nőói portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x41 cm
2504025
10806
425
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm
2708935
10807
425
Jelzés nélkül: 2 db látványos kompozíció. Monotípia, papír, 36,5x17 cm és 35,5x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF