Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 347
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2709112
10808
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. első felében működött magyar festő: Zugliget, kilátás a Hármashatár hegy felé. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Hátoldalán feliratozott. 32,5x25 cm
2708879
10809
425
Jelzés nélkül:Pásztorfiú Olaj, vászon. Üvegezett keretben. 44x33 cm
2708872
10810
425
Jelzés nélkül: Olvasó püspök XIX.sz. vége. Olaj, fa. masszív keretben. 23x56 cm 2708868
10811
425
Jelzés nélkül: Merengő. Olaj, vászon, javított, sérült keretben. 38x50 cm
2707842
10812
425
XIX. sz vége. 2 db német feliratos grafika. Weihnachtspost, Die Geschwister. ceruza, papír, jelzés nélkül 22x31 cm Lapméret 30x40 cm
2493361
10813
425
2702972
10814
425
Jelzés nélkül: Kislány portré. Akvarell, selyem, foltos. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 38x32 cm 2510034
10815
425
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Csikós. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 31x51 cm 2703065
10816
425
Jelzés nélkül: Pesti Dunaparton. Rézkarc, papír, foltos paszpartuval. Üvegezett fakeretben. 33x22 cm 2704160
10817
425
Jelzés nélkül, XX. sz közepe/második fele: Balatoni csónakok. Olaj, vászon, fakeretben, 39×49 cm
2704163
10818
425
Jelzés nélkül: Mediterrán táj várral. Olaj, vászon, sérült (korábban feltekerve), 41,5×60 cm 2705259
10819
425
3400
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír. 45x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF