10572.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
CMK jelzéssel: Melki apátság. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 25x34 cm Feltekerve