10573.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Horváth M jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 34,5x45 cm