10834.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Dombos táj. Akvarell, tus, papír. Sérült. Üvegezett fakeretben. 28×39 cm