10590.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm