Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, jelzett, egyik illesztésnél sérülés, 30... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~1000024/Ezust-Ag-Art-Deco-kinalotal-jelzett-egyik-illesztesnel-serules-30x16-cm-netto-293g~II2687589
2687589
19018
425
75000
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, jelzett, egyik illesztésnél sérülés, 30x16 cm, nettó: 293g
: karap_norbert