11841.
425. Gelaufene Fernauktion
Antik
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm