11799. 425. Gelaufene Fernauktion Antik
3 000 HUF
0 HUF
Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras