12180. 425. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Hatszögletű régebbi fadoboz, zárja nem működik, kulcs nélkül, kopott, kissé sérült, 24x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras