12352. 425. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
4 600 HUF
0 HUF
Régi szerszámos fa láda, fém vasalatokkal, oldalán jelzett, korának megfelelő sérülésekkel, 36x22x16,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert