12183. 425. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 400 HUF
9
0 HUF
Titanic bádogtábla, XX. sz. vége/XXI. sz eleje, kopott, szélei és hátoldala rozsdafoltos. 29,5x39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert