1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
cca 1900 Szolnok-Doboka vármegye térképe, 1 : 300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, sérült, viseltes állapotban, 43x36 cm