Csoma Mária: Medicina in Nummis - Magyar orvosi érmek katalógusa 1974-1994. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár, Budapest, 2000. Újszerű állapotban, a borítón kis kopás, sérülés.