Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643533
31583
425
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1922. "Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége" kétoldalas Br díjérem füllel (40mm) T:2
2690029
31584
425
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Magyar Evezős Szövetség / Túraverseny 1942. K.B. 5.P." fém díjérem (36mm) + 1943. "Magyar Evezős Szövetség / Junior nyolcas BPest 1943. VI. 26-27. I." fém díjérem (50mm) T:1-,2
2289751
31585
425
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" Zn sportérem (50mm) + DN "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (34mm) T:2,2-
TP 218 var., HP 1352
2693441
31586
425
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2620406
31587
425
8500
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina
2705457
31588
425
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1950. "Ker. Kardcsapat Bajn. Sopron 1950. II" bronz díjérem. Szign (41mm) + ~1940. Bronz díjérem, fül hajlott (40mm) T:2 patina
2708291
31589
425
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1953. "Váltófutás a felszabadulás ünnepére / Fővárosi Tanács, Budapesti Testnevelési és Sportbizottság 1951. IV. 4." kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1- ph.
2672331
31590
425
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-
2674817
31591
425
Numismatik
Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü. 2711925
31592
425
Numismatik
Maróti Géza (1875-1941) ~1920 "MAFC - Műegyetemi Athletikai és Football Club" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (60x35,5mm) T:2 2693261
31593
425
Numismatik
Martinelli Jenő (1886-1949) 1923/1936. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, jelzett, ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott dátummal "1936.X.24." (46mm) T:1- ph 2677057
31594
425
Numismatik
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph.
HPII 2702. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF