31563.
425. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (70mm) T:2 patina, ph, kopott aranyozás