31534.
425. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten
2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina