11616.
425. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm