11089. 425. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 600 HUF 6,90 EUR, 7,43 USD
0 HUF
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alján lepattanással, sérült m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert