Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2719504
21330
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1943 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; kormányzói biztosi palota / government palace + Portó
2721329
21331
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Strandfürdő, fürdőzők / swimming pool, beach, bathers (EK)
2721331
21332
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; régi híd, autóbusz, automobil, kerékpár. Brogot kiadása / old bridge, autobus, automobile, bicycle (EK)
2719506
21333
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1941 Ungvár, Uzshorod, Uzhhorod, Uzhorod; Galagó
1523202
21334
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Ungvár, Uzhorod; Várrészlet / castle (EK)
1899304
21335
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Ungvár, Uzhorod; Várrészlet / castle
1634388
21336
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Várpalánka (Munkács, Mukacheve); Állami elemi népiskola és kisdedóvó / school and kindergarten
1900205
21337
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Volóc, Volovec; az O.M.I.H. Idegenforgalmi és Népművészeti Háza / O.M.I.H.'s touristical and folklore building (kis felületi sérülés / minor surface damage)
2722630
21338
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1944 Volóc, Volovec, Volovets; Az OMIH Idegenforgalmi és Népművészeti Háza, téli sport, síelők, "E kis kapu nem akar kizárni, azt mutatja merre kell bejárni" feliratos kapu / tourist house, winter sport, ski (fl)
2716271
21339
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1927 Abbazia, Opatija; (EK)
2716291
21340
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1904 Abbazia, Opatija; Hotel Stefanie, Ika, Volosca, Abbazia v. Süden und v. Meere. O.Z.M. Art Nouveau, floral, litho (kis szakadás / small tear) 2716287
21341
426
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1904 Abbazia, Opatija; Marco Oberdorfer. Art Nouveau, floral, litho (fa) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF