18510.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Alekszej Tolsztoj: Golgota. Ford.: Lányi Sarolta. Helikon Klasszikusok. Bp.,1968, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopottas borító. Számozott (1815./2600) példány.