17476.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dickens, Charles: Urunk élete. Ford.: D. Guti Erzsi. A könyvdíszeket Madaras László rajzolta. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, 106 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.