17418.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
Dr. Dodel Arnold: Mózes-e vagy Darwin? Ford.: Tarczai Lajos. Bp., 1905, Martos Adolf (Révai és Salamon-ny.), IV+172 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány sérült, javított lappal.