17417.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Fekete István: Barangolások. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1969, Móra. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.