17459.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Frankenburg Adolf: Estikék. I. köt. Frankenburg Munkái Első rész. Pest, 1844, Heckenast Gusztáv, 8+253 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel.