17619.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Molnár Edit 2 könyve: Előhívások. Bp., 1993, Kráter Műhely Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Írók, történetek, képek. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.