17458.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Wodehouse, [Pelham Grenville]: Isten veled Tóbiás! Ford.: Dr. Várady György. Bp., 1944, Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 270 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel.