16837.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
1927 Magyar művészet. Szerk.: Majakovszky Pál. Harmadik évfolyam. Bp., 1927., Szinyei Merse Pál,(Athenaeum-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, foltos, hullámos lapokkal, megviselt állapotban.