16839.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Bp., 1980, Corvina. Számos színes reprodukcióval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.