Farkas Gyula (1946-) Szegedi látkép. Olaj, farost, jelzett, keretben 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farkas-Gyula-1946-Szegedi-latkep-Olaj-farost-jelzett-keretben-38x27-cm~II2713942
2713942
10082
426
Beschreibung: Farkas Gyula (1946-) Szegedi látkép. Olaj, farost, jelzett, keretben 38x27 cm
: pk