10200. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Loschdorfer Róza, működött a XX. sz. közepén: Ökrösszekerek (olvashatatlan címmel. Rézkarc, papír, jelzett, 23,5x33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert