10299. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Róna Emy (1904-1988): Pillangó (illusztráció). Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert