10321. 426. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert