Szabó Vladimír (1905-1991): Család. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Vladimir-1905-1991-Csalad-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-25x30-cm~II2722248
2722248
10329
426
15000
Beschreibung: Szabó Vladimír (1905-1991): Család. rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x30 cm
: nagy_andras