10730.
426. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Árvízképek 1876-ból. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 34x23 cm