10726. 426. Gelaufene Fernauktion Stich
3 600 HUF
0 HUF
Erzsébet magyar királyné (Sisi). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, néhány kis folttal, 31x23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk