10737.
426. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
Josef Kriehuber (1800-1876), 2 db metszet: Ismeretlen hölgy férfi kőnyomatos portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Foltos. Férfi portré körbevágva és lapszéli szakadással. 24,5x20 és 35x28cm