10733. 426. Gelaufene Fernauktion Stich
3 400 HUF
0 HUF
Morelli Gusztáv (1848-1909): Mezőhegyes, ménes. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 24x32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk