10725. 426. Gelaufene Fernauktion Stich
4 000 HUF
0 HUF
Pollák Zsigmond (1837-1912): Deák Ferencz 1842-ben. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 31x23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk