10724.
426. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Viktória angol királynő (1819-1901). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 24x17,5 cm