14477. 426. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz